0 € per levering!Voor aankopen van min. 22,77 €
InPost verzendt vandaag tot 19.00 uur
Aplikacja mobilnaPobierz aplikację z Google PlayPobierz aplikację z App Store
0 € per levering!Voor aankopen van min. 22,77 €

Prijslijst Raypath

ECOLOGISCHE SCHROBBERS EN HANDSCHOENENARTIKELNUMMERPRIJS
   
MINI-REINIGINGSDOEKJE WIT10159,00 zł
MINI-REINIGER WIT NOVA10259,00
MINI-REINIGER DUO (DUBBELZIJDIG)12199,00
   
WITTE HANDSCHOEN M (15 cm x 22 cm)141122,00
BEIGE HANDSCHOEN M (15 cm x 22 cm)142122,00
ROZE HANDSCHOEN (15 cm x 22 cm)143122,00
WITTE NOVA-HANDSCHOEN (VOOR BEKLEDING) M (15 cm x 22 cm)144122,00
   
WITTE HANDSCHOEN L (16 cm x 22 cm)145135,00
BEIGE HANDSCHOEN L (16 cm x 22 cm)146135,00
ROZE HANDSCHOEN L (16 cm x 22 cm)147135,00
WITTE HANDSCHOEN NOVA (VOOR BEKLEDING) L (16 cm x 22 cm)148135,00
   
WITTE HANDSCHOEN S (12 cm x 16 cm - kindermaat)171106,00
BEIGE HANDSCHOEN S (12 cm x 16 cm - kindermaten)172106,00
ROZE HANDSCHOEN S (12 cm x 16 cm - kindermaat)173106,00
WITTE NOVA-HANDSCHOEN (VOOR BEKLEDING) S (12 cm x 16 cm - kindermaten)174106,00
   
WITTE VLOERKUSSEN151329,00
BEIGE VLOERKUSSEN152329,00
ROZE VLOERKUSSEN153329,00
WITTE VLOERKUSSEN NOVA154329,00
   
WITTE INDUSTRIËLE VLOERKUSSEN191345,00
BEIGE INDUSTRIËLE VLOERKUSSEN192345,00
INDUSTRIËLE VLOERKUSSEN ROZE193345,00
INDUSTRIËLE VLOERKUSSEN WIT NOVA194345,00
   
SCHOENPOETSER WIT261122,00
SCHOENBORSTEL BEIGE262122,00
SCHOENBORSTEL ROZE263122,00
SCHOENENPOETSER WIT NOVA264122,00
   
   
DOEKJES SUNBEAMARTIKELNUMMERPRIJS
   
SUNBEAM BLAUWE POETSDOEK (38 cm x 41 cm)402117,00 zł
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK ROZE (38 cm x 41 cm)420117,00
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK GRIJS (38 cm x 41 cm)422117,00
SUNBEAM DUO-REINIGINGSDOEKJES (1x blauw, 1x grijs) 2x (38 cm x 41 cm)403202,00
SUNBEAM BLAUWE REINIGINGSDOEK XL (56 cm x 56 cm)409195,00
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK GRIJS XL (56 cm x 56 cm)419195,00
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK BLAUW XXL (80 cm x 80 cm)408381,00
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK GRIJS XXL (80 cm x 80 cm)427381,00
SUNBEAM-REINIGINGSDOEK ROZE XXL (80 cm x 80 cm)428381,00
SUNBEAM BRILLENREINIGER BLAUW (19 cm x 19 cm)40154,00
SUNBEAM BRILLENREINIGER WIT VIP (19 cm x 19 cm)42354,00
SUNBEAM BRILLENREINIGER GRIJS (19 cm x 19 cm)42454,00
SUNBEAM BRILLENREINIGER ROZE (19 cm x 19 cm)42154,00 zł
   
   
RAYPATH COSMETICAARTIKELNUMMERPRIJS
   
FACE GLOVE (REINIGINGSHANDSCHOEN VOOR HET VERWIJDEREN VAN MAKE-UP EN HET WASSEN VAN HET GEZICHT)30254,00 zł
FACE GLOVE DUO (2x REINIGINGSHANDSCHOEN VOOR HET VERWIJDEREN VAN MAKE-UP)29895,00
BODY GLOVE (WASHANDSCHOEN VOOR HET LICHAAM)299110,00
FACE CLEANER (HANDSCHOEN VOOR GEZICHTS- EN DECOLLETÉPEELING)30054,00
BODY CLEANER (HANDSCHOEN VOOR LICHAMSSCRUB)301110,00 zł
COSMETIC SET307357,00
GOLDEN RAY-CRÈME303174,00
RITUAL DAY CREAM - DAGCRÈME355198,00
RITUAL NIGHT CREAM - NACHTCRÈME356198,00
TANDPASTA MET NANOGZILVER37094,00 zł
ZEEP MET NANOGULD WIT IN EEN DOOSJE 100 g33737,00
WITZEEP MET NANOGULD IN EEN DOOSJE 200 g33969,00
ZEEP MET NANOGULD GRIJS IN DOOSJE 100 g33837,00
NANOSILVER & DRAGON'S BLOOD SHAMPOO353112,00
CONDITIONER NANOSILVER & DRAGON'S BLOOD354112,00 zł
NANOSILVER & GREEN CAVIAR SHAMPOO351112,00 zł
CONDITIONER NANOSILVER & GREEN CAVIAR352112,00
   
   
HANDDOEKEN MET NANOGZILVERARTIKELNUMMERPRIJS
   
KLEINE WITTE VIP-HANDDOEK (50 cm x 80 cm)426199,00 zł
KLEINE ROZE HANDDOEK (50 cm x 80 cm)425199,00
GROTE WITTE VIP-HANDDOEK (150 cm x 70 cm)413514,00
GROTE HANDDOEK BLAUW (150 cm x 70 cm)411514,00
GROTE HANDDOEK GRIJS (150 cm x 70 cm)416514,00
GROTE HANDDOEK ROZE (150 cm x 70 cm)412514,00
GROTE WITTE VIP TRIP HANDDOEK (200 cm x 90 cm)417680,00
   
   
VLOEISTOFFEN MET NANOGZILVERARTIKELNUMMERPRIJS
   
WATER MET NANOGULD31432,00 zł
WASMIDDEL MET NANOGULD (VOOR LICHTE KLEDING)51262,00
WASMIDDEL MET NANOGULD (VOOR GEKLEURDE WAS)51362,00
WASMIDDEL MET NANOGOUDS (VOOR DONKERE KLEDING)51462,00
WASVERZACHTER MET NANOGULD51162,00
GEL VOOR DE VAATWASMACHINE51083,00
TOILETREINIGER33362,00
   
   
ACCESSOIRESARTIKELNUMMERPRIJS
   
RAAMREINIGER (25 cm)201229,00 zł
RAAMREINIGER (40 cm)202288,00 zł
BADKAMERMATJE (50 cm x 80 cm)206739,00
KEGEL VOOR DE STANG40649,00
KUSSEN VOOR DE ESPRESSOMACHINE (25 cm)40557,00
ELASTIEK VOOR KOFFIEZETAPPARAAT (25 cm)40429,00
ALUMINIUM TELESCOOPSTOK - MOPSTOK (165 cm)310199,00
ALUMINIUM TELESCOOPSTOK - MOPSTOK (220 cm)311219,00
BLITZHANDGREEP (VOOR STANDAARD VLOERKUSSENS)312174,00
INDUSTRIËLE BEVESTIGING (VOOR INDUSTRIËLE VLOERKUSSENS)195174,00
DRAAIBAAR SCHARNIER VOOR KOPPELSTANG/STANG31399,00
   
   
VOEDINGSSUPPLEMENTENARTIKELNUMMERPRIJS
   
VITAMINE C - VITAMINE C SMART332149,00 zł
COLOSTRUM CAVALLI SMART330149,00 zł
FOCUS SMART334149,00 zł
DETOX SMART335149,00 zł
   
   
HANDIGE SETSARTIKELNUMMERPRIJS
   
MINI-SET228843,00 zł
AUTOSET700545,00
ANIMALS-SET705683,00
   
   
COMPLETE SETSARTIKELNUMMERPRIJS
   
STANDAARD REINIGINGSSET - GRATIS SPA-SET6042.965,00 PLN
PRO-REINIGINGSSET - INDUSTRIEEL - GRATIS SPA-SET6213.022,00 zł
REINIGINGSSET MAX I + GROTE WITTE HANDDOEK - GRATIS SPA-SET6103.432,00
REINIGINGSSET MAX I + GROTE ROZE HANDDOEK - GRATIS SPA-SET6113.432,00

REINIGINGSSET VIP + GROTE WITTE HANDDOEK + AUTOSET

- GRATIS SPA-SET

6053.977,00

VIP PLUS REINIGINGSSET + 2x GROTE HANDDOEK (WIT EN ROZE)

+ AUTOSET - GRATIS SPA-SET

6134.444,00
   
DE REINIGINGSSET BESTAAT UIT:  
1x vloerkussen voor verzorging  
1x Verzorgingshandschoen M  
1x Witte vloerkussen NOVA  
1x Witte vloerkussen  
1x Roze vloerkussen  
1x Roze handschoen M  
2x Witte handschoen M  
2x Mini-poetsdoekje wit  
1x Aluminium telescoopstang 165 cm  
2x Sunbeam-reinigingsdoekje (blauw + grijs)  
1x Sunbeam Optic Wipe-doekje (blauw)  
1x Sunbeam XXL-doekje, blauw  
1x Raamreinigingsset 25 cm  
1x Scharnier voor de reiniger  
1x Klikbevestiging  
1x Catalogus met handleiding  
   
DE COSMETICASET BEVAT:  
1x Face Glove (reinigingshandschoen voor het verwijderen van make-up en het wassen van het gezicht)  
1x Face Cleaner (handschoen voor gezichts- en decolletépeeling)  
1x Body Cleaner (handschoen voor lichaamspeeling)  
1x Golden Ray-crème  
Real customers reviews
4.9 / 5.0 1520 reviews

Wij zorgen voor uw privacy Deze website maakt gebruik van cookies voor verschillende diensten. Hierbij worden de richtlijnen voor het gebruik van cookies nageleefd. U kunt in uw webbrowser instellen onder welke voorwaarden cookies worden opgeslagen en hoe er toegang tot deze bestanden wordt verkregen. Meer informatie over de gebruiksvoorwaarden en gegevensbescherming vindt u ook onder Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden van Google.

Sluiten
pixel